Rashko Baba — відмінний афганський казан, який обов’язково потрібно купити!

19.08.2021

Чесно кажучи, я повинна визнати, що люблю готувати й навіть спеціально для цього побудувала на своїй території великий мангал та дров'яну піч. Але хіба можна заспокоїти душу експериментатора ... Звичайно, ні. І хоча 90% гастрономічного часу ми проводимо на звичайній кухні, але я завжди дивлюся на щось нове та цікаве. Ось так я й купила так званий афганський казан Rashko Baba. Афганський казан — це скороварка, яка виготовлена з товстого якісного алюмінію. Важливим є той факт, що її можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але й брати в похід на природу, готуючи різні смачні страви. Завдяки наявності герметичної кришки, під час роботи казана у ньому починає утворюватися високий тиск, що приводить до підвищення температури та кипіння води.

Афганський казан

Де купити афганський казан Rashko Baba?

Широкий вибір афганських казанів з різним літражем можна знайти на сайті afgankazan.shop. Відвідавши цей інтернет-магазин ви зможете придбати якісні, дуже красиві казани від компанії RASHKO BABA Ltd, ознайомитися з технічними характеристиками моделі, що сподобалася, а також дізнатися її вартість та інформацію, як оформити замовлення. На українському ринку Афганські казани стали доступними у продажу порівняно недавно, при цьому відразу ж полюбилися багатьом господиням, завоювавши велику популярність.

Афганські казани працюють за принципом скороварки — економлять час, швидше готують продукт, зберігають вітаміни. Виготовлений з якісного матеріалу з товстими стінками, а також зручним дном, афганський казан об'ємом 8 літрів, можна використовувати як на відкритому вогні, так і на плиті та навіть у духовці.

Переваги

Все дуже просто! Приготовані в афганському казані страви виходять надзвичайно смачними, до того ж вони дуже швидко готуються. Найжорсткіші види м'яса, включаючи диких тварин, можна протушкувати в казані буквально за кілька хвилин, і це не фантазія або вигадка! Афганський казан — це всім добре знайома скороварка. Просто у неї кругла форма, а стінки казанка та кришки набагато товстіші, ніж у звичайної скороварки. До того ж в афганського казана неординарний зовнішній вигляд, виконаний в національному стилі країни виробника.
Завдяки конструкції клапана для стравлювання пари, ручці на кришці, гвинта та притискної планки, даний пристрій дуже схожий на звичну для нас скороварку.

Rashko Baba — відмінний афганський казан, який обов'язково потрібно купити 

Страви, що приготовані в афганському казані виходять набагато більш духмяними та смачними!

  • Полезно знать!
  • Комментарии к записи Rashko Baba — відмінний афганський казан, який обов’язково потрібно купити! отключены

Комментарии закрыты.