Чому клеєний брус неймовірно популярний у будівництві?

13.07.2023

Дерев'яний будинок – це мрія, мабуть, не одного покоління людей. З розвитком сучасних технологій втілити цю мрію у реальність сьогодні дуже легко та просто.
Чому клеєний брус неймовірно популярний у будівництві?

Одним з найкращих матеріалів при будівництві на даний момент є клеєний брус, зручність та якість якого змогла оцінити вже велику кількість людей, залишившись при цьому абсолютно задоволеними результатом. Цей матеріал неймовірно популярний і на це є свої причини.

Чому клеєний брус неймовірно популярний у будівництві?

Будинки із клеєного бруса будуються дуже швидко, буквально за лічені місяці. Споруди зводяться на полегшеному фундаменті, що дозволяє суттєво економити час та гроші. Така споруда є екологічно чистою конструкцією, яка прослужить довгі роки за рахунок чудової стійкості до деформації та відсутності тріщин.

Дуже гарний зовнішній вигляд!

Будівлі з такого матеріалу довгі роки будуть радувати своїм гарним зовнішнім виглядом, абсолютно не боячись кліматичних змін та важких погодних умов – вони повністю пристосовані до морозних зим. Даний матеріал оброблений спеціальними складами, що захищають будинок від вогню та гниття, а також виготовлений таким способом, що повністю виключає попадання вологи між деревом. До того ж, клеєний брус має властивість низької теплопровідності, що дає можливість чудово почуватися в будинках з цього матеріалу і взимку і влітку: взимку чудово зберігається тепло, влітку прохолода.

Клеєний брус має низьку вологість, міцну та ідеально рівну поверхню

До того ж, він практично не дає усадку, що суттєво скорочує терміни будівництва та дозволяє будувати такі будинки у будь-яку пору року. Єдиним мінусом, який можна знайти в цьому матеріалі, є більш висока вартість продукції, хоч і тут є можливість заощадити, оскільки фасадне оздоблення такого будинку абсолютно не потрібне, а утеплювати його доведеться мінімально завдяки чудовим цього матеріалу. Технологія виготовлення клеєного бруса продумана до дрібниць, тому і відрізняється чудовою якістю та довговічністю, не дивлячись ні на які зовнішні фактори. Варто також враховувати той факт, що його виготовляють тільки з якісного та екологічно чистого матеріалу, причому при його виготовленні забираються всі дефекти, через що поверхня виходить ідеальною.

Всі ці переваги і зробили його настільки популярним матеріалом для будівництва будинків, бань та інших будівель.

  • Полезно знать!
  • Коментарі Вимкнено до Чому клеєний брус неймовірно популярний у будівництві?

Комментарии закрыты.