Дизайн інтер’єру передпокою

15.02.2023

дизайн інтер'єру передпокою

Без всяких сумнівів, передпокій можна сміливо назвати обличчям квартири або будинку. Тут навіть не треба дивуватися чому, адже прихожа - перше, що бачить людина, коли переступає поріг вхідних дверей. Багато психологів вважають, що передпокій - ворота з галасливого зовнішнього світу в тишу і спокій, який дарує будинок. Крім цього, передпокій ще і зона, в якій зберігаються верхній одяг, взуття та різні дрібниці-аксесуари.

 

Вибираючи інтер'єр для передпокою, кожна людина керується своїми бажаннями і можливостями, але, все-таки, можна звернути увагу на кілька загальних порад, які допоможуть при облаштуванні приміщення.

Зонування.

Виділіть хол, зону, куди люди потрапляють в першу чергу, і місце, де будуть перебувати речі. Домогтися цього допоможуть перегородки, зміна рівня підлоги і різні матеріали для покриття підлоги і стін. Однак, не варто захоплюватися перегородками, адже кілька маленьких приміщень замість одного великого будуть виглядати не дуже добре.

Розміри.

Якщо вам не подобається розмір передпокою, то ніхто не буде вам заважати при повноцінному ремонті приміщення. Ви можете знести стіни і поставити їх там, де вам більше подобається. Це тільки перший варіант, а другий полягає в грі світла і тіні. Захистіть зону, де люди одягаються і роззуваються світловим бар'єром або навпаки затемніть її. Також важливу роль буде грати і підбір меблів.

Вибір кольору.

Передпокій не повинний бути занадто яскравий або темний. Запам'ятайте, що при використанні темних відтінків, кімната буде виглядати меншою, а зі світлими - більшою і просторішою. Зупиніть свій вибір на м'яких, світлих і пастельних тонах, і не забудьте, що меблі не повинні сильно виділятися з загальної маси. Однак, ви можете додати кілька контрастних елементів у вигляді крісла або підставки.

  • Интересное
  • Коментарі Вимкнено до Дизайн інтер’єру передпокою

Комментарии закрыты.