Що таке екошпон. Плюси та мінуси які просто необхідно знати!

12.04.2023

що таке екошпон, плюси і мінуси

Екошпон представляє собою багатошаровий матеріал, який виробляють виключно з деревних волокон.

Всі волокна проходять певну процедуру: фарбування, укладання певним способом, пресування під тиском, з дотриманням необхідної температури. У підсумку виходить універсальний матеріал у вигляді рулону, який володіє цілим спектром унікальних властивостей.

Екошпон: міцний, не має специфічного запаху, не боїться вологи, стійкий до ультрафіолетових променів, а також до механічного впливу.

Екошпон - це універсальний матеріал, який має широку колірну палітру. Вироби з екошпону, особливо двері, стоять порядком нижче, ніж зроблені з інших матеріалів. Двері зроблені з такого матеріалу, можна встановлювати в ванні і санвузлі, тому що вони не бояться сильних перепадів температур і води. На сонці не вицвітають, з перебігом часу не утворюються тріщини на виробах, навіть від кігтів улюбленого котика не буде видно і сліду.

екошпон

Отже, позитивних якостей дуже багато, але крім цього є і мінуси, про які теж варто знати. Двері з екошпону дуже тендітні, мають погану шумоізоляцію, виріб погано дихає, тому доведеться часто проводити провітрювання.

ПВХ або екошпон? Що краще?

Щоб порівняти двері з екошпон і ПВХ, не буде потрібно багато часу. Екошпон більш красивий і дорогий, ніж вироби з ПВХ. Тому кожен вибирає, то, що йому до душі!

Що краще екошпон або шпон?

Екошпон зроблений штучно, завдяки сучасним технологіям, а натуральний шпон- це зріз дерева. Тому можна розсудити так: екошпон, зовні дуже привабливий, коштує дешевше, не боїться вологи і має явні переваги, ніж натуральний шпон. Але, кожен сам судить, що для нього краще, як за ціною, так і за якістю!

  • Интересное
  • Коментарі Вимкнено до Що таке екошпон. Плюси та мінуси які просто необхідно знати!

Комментарии закрыты.