Дерев’яні вікна. Головні плюси

04.03.2019

У кожної людини поняття дерев'яні вікна викликають досить великий сумнів. Однак завдяки використанню сучасних технологій дерев'яні вікна отримали досить багато плюсів і позбулися великої кількості недоліків.

Давайте трохи поговоримо про головні достоїнства сучасних дерев'яних окон.Перед початком хотілося розповісти трохи про конструкції вікон ПВХ. Даний матеріал має великий попит за рахунок своїх позитивних характеристик. За рахунок цих властивостей даний матеріал широко використовують в будівельній сфері. За рахунок використання всіляких добавок і полівінілхлориду пластикові вікна отримують досить привабливий зовнішній вигляд, тривалий термін служби і багато іншого. Не дивлячись на твердження багатьох учених про те, що полівінілхлорид безпечний, не варто нехтувати даними висловлюваннями. Саме тому в багатьох країнах Європи намагаються відмовитися від використання даних типів вікон. Дана тенденція так само спостерігається і на нашому ринку.

Давайте розглянемо основні переваги сучасних дерев'яних вікон зі склопакетом

  • Головний плюс це характеристика дерева. В даному випадку мова йде про екологічність дерева. Завдяки цьому дерево чистий і екологічний природний матеріал, який володіє так само і привабливим зовнішнім виглядом. Що ж стосується плану естетики то дерево йде далеко в основні і беззаперечні лідери.
  • Структура дерева відмінно справляється з шуму ізоляційними і теплоізоляційними функціями. У дереві дуже мало повітря для промерзання.
  • За рахунок використання сучасних технологій, дерево отримує особливу міцність, в результаті чого термін служби дерев'яного вікна зріс у багато разів.
  • Хочеться підкреслити лише два основних недоліки. Якісна деревина має підвищену вартість, а так само будь-яке дерево без спеціальних просочень рано чи пізно просто почне гнити, втрати все якості. Однак при виготовленні дерево отримує дану просочення на тривалий проміжок часу.

Комментарии закрыты.