Жіноча таємна зброя – манікюр!

13.07.2023

З найдавніших часів кожна жінка прагнула елегантності та ефектності. Не на останньому місці були руки та нігті. Одна з найпрекрасніших жінок світу Бріджіт Бардо і у свої 76 років тримає себе у формі, а водночас дає чудовий приклад, як урок краси своїм сучасникам. Якось вона сказала, що саме нігті є таємною зброєю жінок у завоюванні чоловіка. І чи варто нагадувати, що професійний манікюр завжди прийде на допомогу ручкам справжньої Леді, адже як відомо манікюр чудовий спосіб омолодити та освіжити руки.
Жіноча таємна зброя – манікюр!

Що таке манікюр?

Слово манікюр походить від латинського «manus» - рука та «cure» - догляд. Хоча манікюр передусім викликає асоціацію з пофарбованими нігтями, насправді це доглянуті та чисті нігті правильної форми.

Трохи історії

Ще в давніх культах вважалося, що довгі нігті це ознака мудрості та зв'язку з божествами. Тому довгі нігті відрощували не лише жінки. А в Стародавньому Єгипті яскраві фарби для нігтів використовувалися для підкреслення свого рівня. Так яскраві кольори символізували приналежність до царського роду, а раби ж могли фарбувати свої нігті тільки пастельно-бліді тони. В іншому кінці світу в Китаї готували фарбу для нігтів з яєчних білків, воску, гуміарабіку (в'язка рідина, що твердне на повітрі) та желатину. Перший кольоровий лак з'явився лише 1932 року у США, започаткувавши тим самим початок розвитку цієї в світі.

Класичний (обрізний) манікюр

Традиційний вид манікюру досі залишається найпоширенішим. Його ще називають «мокрим» оскільки використовується ванна і тепла мильна вода. Головною перевагою такого манікюру є його простота, що дозволяє провести таку процедуру навіть у домашніх умовах. Нігті попередньо очищаються від лаку. Вже чистим нігтям надають правильну форму і занурюють у мильний розчин, що пом'якшує кутикули. Потім щільний шкірястий валик, що оточує нігтьову пластинку в нижній частині або по-іншому кутикула, видаляється за допомогою спеціальних щипчиків. Далі руки витирають чистою серветкою та змащують лаком. І нарешті нігті протирають дезінфікуючим засобом та покривають лаком. Недоліками такого виду манікюру є можливість занесення інфекції та подальша поява задирок.

Комментарии закрыты.